• Обновено
Тетоважа Мастило Тетоважа Мастило Поставите 10 Бои Тетоважа Мастило Поставите Пирсинг & Тетоважа Материјали Тетоважа Пигмент Мастило Тело Боја

Тетоважа Мастило Тетоважа Мастило Поставите 10 Бои Тетоважа Мастило Поставите Пирсинг & Тетоважа Материјали

Rating 
DEN 510.96

Залиха
Во магацинот.

Поставете Inktattoo Мастило Безбедност & Non-Toxin : Сите Тетоважа Пигменти Се Sterilized Од Зрачење, Безбеден И Сигурен, Тоа Е, Исто Така, Пријателски За Да На Вашите Клиенти, Не Му Штети И Не Stimulations На Кожата.Долготрајни И Безбедно, Овој Производ Може Да Ги Исполни Сите Ваши Барања.Поставете Тетоважа Пигмент Долготрајни : На Постојани Шминка Мастило Е Сигурен, Богати Тонови Направи За Да Останат Долго По Апликацијата. 15 Ml Во Едно Шише, Брзо Боење, Стабилни Перформанси И Без Одбивање.Нема Боја Исчезнува За Да Се Обезбеди Корисничко Искуство.Kitmakeup Pigmenttemporary Тетоважа Погоден За Повеќето Типови На Кожа : Усвојува Природните Растенија И Екстракти Со Нова Технологија, Без Иритација, Безбедно И Лесно Да Се Користи.Овој Уникатен Тетоважа Aftercare Може Да Се Користи За Веѓа Тетоважа, Усна Белење И Eyeliner Тетоважа.Inkfreehand Inkfreehand Тетоважа Подобрување На Тетоважа Осветленост : Оваа Тетоважа Мастило Сет Вклучува 10 Различни Бои За Да Го Изберете, И Секој Еден Од Нивните Бои Светли И Живописни.Одлично За Мажите И Жените Со Сите Видови На Тетоважи, Вклучувајќи Трајна Шминка.Inktattoo Stencilstattooing Suppliesbody Лесен За Користење : 10 Во Шишиња Тетоважа Мастило Овозможува За Многу Детални Дизајни И Шише За Олеснување На Стискаш И Контрола, Без Отпад И Лесен За Ракување.Погоден За Професионални Тетоважа Уметници Или Почетници Употреба.

Основни карактеристики

Најдобри понуди