• Обновено
Gransuncy 158 Парчиња Уво Пирсинг Комплет Носот Уво Пирсинг За Еднократна Употреба На Уво Пирсинг Алатка

Gransuncy 158 Парчиња Уво Пирсинг Комплет Носот Уво Пирсинг За Еднократна Употреба На Уво Пирсинг Алатка

Rating 
DEN 455.76

Залиха
Во магацинот.

Тие се исто така погодни за уво пирсинг салон употреба или домашна употреба.Мулти-цел Пирсинг Пиштол за Полнење : пирсинг пиштол кит е погодна за различни делови од телото.Можете да ги користите eusable пирсинг пиштол да пирс на вашето дете уши.3 инчен(尺寸要改一下) ✡Боја : сина ❄Пакет Листата : ✡2 уво пирсинг пиштол ✡98 парчиња на кристал studs ✡40 обоени кристали studs ✡85 носот studs ✡1 пар на помош на пинцета .ДОДАДЕТЕ ја ВАШАТА УБАВИНА : Можете да го користите peircings колекции уво пирсинг за професионални пирсинг или лични пирсинг, носење на уво studs да додадете на вашата убавина и да се направи да изгледа поубаво.

Основни карактеристики

Најдобри понуди