• Обновено
Најголемиот дел Хардвер BH02047 Пролет Кука да Зглобот, 7mm (9/32 инчи) - Пакување од 2

Најголемиот дел Хардвер BH02047 Пролет Кука да Зглобот, 7mm (9/32 инчи) - Пакување од 2

Rating 
DEN 377.52

Залиха
Во магацинот.

Производителот гаранција може да не се применува.Синџир и јаже додатоци.Брзо ослободување синџир кука.Идеален за куче олово, кампување, carabiner кука.Големината на кука е 7 mm.Пролет Куки е брзо ослободување синџир кука идеален за куче олово, кампување и carabiner кука.Пакет содржи 2 пролет куки и големината на кука е 7 mm.Најголемиот дел Хардвер Ограничен, едно семејство во сопственост, Западот на Земјата, велика БРИТАНИЈА базирана компанија, првиот формирани повеќе од 40 години, дизајнира, произведува, извори, пакети и продава високо квалитетни производи на пазари како што се различни како DIY, хардвер, автомобилската, безбедност, ironmongery, електрични, домашни, fastener, водовод, fixings, безбедноста на децата, пакување, мека мебел, продавница фитинг, тротоарите и градинарството, како и да биде оригинална опрема производителот за други производители.Ако инструкции за одредување, склопување или одржување на производи што се вклучени во пакувањето, тогаш ве молиме да се осигура дека тие се почитуваат.

Основни карактеристики

Најдобри понуди