• Обновено
Три Куче Пекарница Класичен Обланди Печени Куче Третира

Три Куче Пекарница Класичен Обланди Печени Куче Третира

Rating 
DEN 638.40

Залиха
Во магацинот.

Премиум Куче Третира : Нашите Куче Третира И Се Одликува Со Премиум Состојки И Без Вештачки Вкусови, Исто Како Оние Што Би Се Пече За Себе.Кучиња Лига Над Нашите Крцкава Колачиња, И Ре-Closable Торба Ги Држи Новак, Подолго.Здраво што значи дека нема вештачки вкусови.Тие се пече во мали серии, токму тука во САД.Без разлика дали имате мала, средна или голема големина куче, ова трио на необична се сигурни да се добие опашки wagging.На resealable торба го задржува третира пекарница свежи и спремни за вашето куче да уживате.Можете да се чувствувате добро да се знае нивното лекување е направен со истите состојки ќе се најдат во колачиња што ќе јадат; јајца, меласа, пченично брашно, и повеќе.Најдобриот дел?Ние се пече љубов во секој залак, па нека ги имам арома на добриот вкус.Три Куче Пекарница прв отворен во 1989 година, со мисија да се создадат здрави и здрава храна за Gracie, тежина dottie, и Сара, нашиот основач е кученца.Давајќи им се кандидира на-на-на-мелница третира нема да се направи, па ние мора да печење.Резултат : рачно изработени третира дека знаевме дека е потребно да го сподели со остатокот од кучешки-љубов светот.Секој ден поминато со вашето куче е подарок.Ајде да се соочиме со тоа, ние едноставно не заслужуваат нивната безусловна љубов и посветеност.Чиста љубов заслужува чиста третира.Подсладите животот е моменти и со Три Куче Пекарница.

Основни карактеристики

Најдобри понуди