• Обновено
2 ПАРЧИЊА 20ML Коса Regrowth Ѓумбир Спреј,Биотин Коса Серум за Раст на Косата,Брз Раст на Косата Густа Regrowth Ѓумбир серум Масло Анти Загуба,Природна Коса Regrowth Третман за Ма?

2 ПАРЧИЊА 20ML Коса Regrowth Ѓумбир Спреј,Биотин Коса Серум за Раст на Косата,Брз Раст на Косата Густа Regrowth

Rating 
DEN 311.52

Залиха
Во магацинот.

Губење на косата се случува кога нова коса не може да го замени паднатиот на косата, па затоа е многу важно да се задржи на скалпот здрав да се промовира раст на косата.➤【Забрза Растот На Косата】 : Нејзината Главна Компонента На Ѓумбирот Е Докажано Да Содржи Моќен Коса Расте Агенти Кои Може Да Се Зголеми На Дебелина И Силата На Секоја Фоликул.Не само што може да се спречи опаѓањето на косата и чистење, но исто така може да се регенерира косата. ➤【Го осветлуваат Сјајна Коса】Тоа се негува вашата фоликулите на косата и скалпот, лекување кршливи, тенка коса додека омекнување на косата од внатре кон надвор, што резултира во еден лесен-за-одржување на мазна, сјајна коса!. ➤【Зајакнување на Тенки, Кршливи Косата】Тоа делува како крем кој продира длабоко до фоликулите на косата, спречување на косата од растечки кршливи и да се спречи влага за да прахосвам.По употреба ,Косата да падне тенденција се забележува дифузна тенка, сува оштетени аспект на косата, косата, тоа е лесно да се breakable.Нашата коса regrowth суштината спреј помага во поправка на скалпот и косата.

Основни карактеристики

Најдобри понуди