• Обновено
Професионални Нерѓосувачки Челик 17Pcs Тело Пирсинг Комплет Тело Пирсинг Комплет Уво Пирсинг Комплет Пирсинг & Тетоважа Резерви На Ушите, Носот Усна

Професионални Нерѓосувачки Челик 17Pcs Тело Пирсинг Комплет Тело Пирсинг Комплет Уво Пирсинг Комплет Пирсинг

Rating 
DEN 302.16

Залиха
Во магацинот.

Уво Пирсинг Комплет Одличен Квалитет Материјал за Сите Тело за Пирсинг Се Направени На Квалитетот 316 L не ' Рѓосувачки Челик, Безбедно Материјал, Пријателски За Кожата на Телото.Огледало Полиран Површина, Удобен За Носење.Уво Пирсинг Комплет Совршен Пирсинг Комплет - 15 Pcs Професионални Пирсинг Комплет Вклучува Сè што Ви Треба За Лицето, Уво И Телото Пирсинг.Телото Пирсинг Комплет Вклучува Клешти, Игли И Некои Студ Прстени Кои Одговараат За Пирсинг На Ушите, Носот, Усните И Други Делови Што Сакате.Пирсинг На Нос За Полнење Индивидуални Пакување - Сите Тело Пирсинг Алатки Се Сосема Нови.Секој Тип На Пирсинг Накит Ќе Бидат Спакувани Во Запечатени Ќеси Индивидуални Пакување.Телото Пирсинг Комплет Брзо Пирсинг& Намали Болката - Специјален Дизајн На Клешти Ви Нуди Удобно Се Одржи И Може Да Биде Засилен За Побрзо Пирсинг И Да Се Намали Болката.Алатки Форцепс Игла 100% Задоволство Гаранција - Ве Молиме Да Се Чувствуваат Слободни Да Не Контактирате Ако Имате Било Какви Прашања.Ако Поради Некоја Причина Не Сте Задоволни.Само Едноставно Да Го Вратите За Целосна Наплата Или Размена.

Основни карактеристики

Најдобри понуди