• Обновено
Hazet 6144-1CT 200-500 N m вртежен момент Клуч - Црно/Сино/Сребрена

Hazet 6144-1CT 200-500 N m вртежен момент Клуч - Црно/Сино/Сребрена

Rating 
DEN 5838.00

Залиха
Во магацинот.

Ослободување точноста на толеранција од ± 2% на скала вредност во насока на actuation Висока прецизност на мерење алатки за највисоките барања Тешко хром-обложено челични цевки.Толеранција : 2 %.HAZET – Традиција – Фасцинација – Совршенство – 150 години.Ергономски обликувани се справи со јака намалување на ризикот од лизгање-off и повреди.Точност-парична казна скала дипломирањето.

Основни карактеристики

Најдобри понуди