• Обновено
QIMOO 300pcs Хексадецимален Ален Главата Socket Set Завртки Копачка Завртка Завртки Асортиман Комплет,М2.5 М3 М4 M5 M6 M8Carbon Челик Внатрешни Хексадецимален Вози Куп-Точка Завртки

QIMOO 300pcs Хексадецимален Ален Главата Socket Set Завртки Копачка Завртка Завртки Асортиман Комплет,М2.5 М3

Rating 
DEN 359.76

Залиха
Во магацинот.

[Што добивате] М2.9 одделение црна јаглероден челик хексагонални штекер завртки се еколошки, меркур-слободните и не-токсични. [Практично пакување] Сите рамна глава завртки и клучеви се спакувани во еден удобен транспарентна пластична кутија за складирање, лесен за инсталација и употреба.Тие може да се користи за поправка на рачки на вратите, чешми, дрвен мебел и иверица подови.Сите ореви се добро организирани, повеќе лесен за употреба, во компактен дизајн, лесен за употреба и да го носат, не треба да се грижите за косата и конфузија.Функција : fastener колекции може да обезбеди широк опсег на употреба за професионалци, хобисти, земјопоседници, repairers и други DIY.Направени од високо-квалитет 12.Таа доаѓа во многу различни големини за да ги задоволат вашите различните барања и идеален за замена на оштетени и исчезнати ореви.На одредување на завртка комплет вклучува многу заеднички метрички големини, така што лесно може да се замени со изгубени или оштетени одредување на завртка.Можете да ги користите во високо-притисок средини, и тие се доволно силни за да издржат најмногу на притисок на опрема и делови.Нови fastener колекции (15 спецификации, 300 количество)Спецификации : 15 Quantity : 1 кутија (300 парчиња)Материјал : јаглерод steel Weight : 275g Packing кутија големина : 17.Дури и ако тоа е заострените или да се олабави постојано, раководител на хексагонална рамна глава завртка не ќе бидат деформирани, со кој се предвидува голема погодност за вас да се инсталира на завртка. [Лесен за употреба] Тоа доаѓа со 6 хексагонална клучеви, кој е лесен за користење; тоа може да биде лесно да се водени од шестоаголни клуч.⚠!Ве молиме бидете сигурни да го изберат fastener комплет кој одговара на вашите големина, додека користење.Осигурајте се дека вашиот безбедност, така што може да биде повеќе на леснотија при користење.

Основни карактеристики

Најдобри понуди