• Обновено
WENQITZTZ Расклопна Милениче Патник Велосипед со Кошница за Мали Миленичиња, Кошница за Велосипед, Велосипед Пред Кошница за домашни Миленичиња, Шопинг, Патнички, Камп?

WENQITZTZ Расклопна Милениче Патник Велосипед со Кошница за Мали Миленичиња, Кошница за Велосипед, Велосипед

Rating 
DEN 456.00

Залиха
Во магацинот.

Mesh врвот овозможува проток на воздух, и нема да бидат топли и влажни во текот на летото; Висока видливост рефлексивни лента на велосипед седиште потсетува на другите.лесно да било велосипед - Здрав изградба држи кошница ниво поддржува до 15 lb 2 zippered прегради за играчки, го третира Солидна дното спречување на домашни миленици од лизгање надолу и не метал поддршка потребни.Двојна употреба мат : кадифен страна за зимски и најлон за лето; Мат е отстранлив за полесно чистење.Крајната велосипед за вашиот миленик!2-во-1 Милениче Превозникот - Придава лесно да било велосипед.Со прилагодливи ремени можете да конвертирате од велосипед со кошница за преку рамо превозникот.Миленичиња кошница има 2 zippered прегради за играчки, го третира & поводник, и решетката џеб за да ги зачувувате вашите шише за вода.На прилагодливи сигурносно јаже за да се обезбеди вашето домашно милениче е безбедноста на сите времиња.Направени од издржлив конструкција поддржува миленици до £ 10.

Основни карактеристики

Најдобри понуди