• Обновено
Нова Свиња Corporation 26300 Свиња Вода, 1 Пакет

Нова Свиња Corporation 26300 Свиња Вода, 1 Пакет

Rating 
DEN 524.40

Залиха
Во магацинот.

Пакет Димензии : 53.34 H x 29.21 L x 43.18 W (сантиметри).Произведена со највисока оценка материјали.Пакет Тежина : 6.759 килограми.Земја на Потекло : сад.Карактеристики и предности : свиња® мат намалува расчистување на време да се направи вашата продавница попродуктивни лесно да се користат; само ја стави долу, да ја работат и ги собереш назад до свиња® мат е без оштетување на чакал и прашина, така, тоа е совршен за употреба околу деликатна сензори, делови и алатки ништо за да ја пратите околу; држи нечистотија и ронки надвор од клиентите возила и одржува чиста, професионална средина во продавница безбедно да се апсорбира и го задржува масла и на база на масло течности, вклучувајќи мазива и горива, а всушност repelling вода.Чистење на база на масло spills без да губат absorbency на вода.За разлика од партали или кат издржам, свиња® вода-отвратителен масло-абсорбента мат брзо soaks до гас и на нафта, но repels вода од снег, лапавица, се мијат-падови, бари и шахти и повеќе осум слоеви на 100% полипропилен се термички да се постават за да направите свиња® мат најсилните мат на пазарот; нема да Рипувате, кавгата или распадне, дури и кога заситени.Ексклузивно dimple шема брзини wicking на течни кон сува дамки на подлога, па мензи исчезнуваат брзо, расчистување е едноставна и ќе се користи секоја подлога да полн капацитет.Лебди за чистење на база на масло течности на вода.

Основни карактеристики

Најдобри понуди