• Обновено
TZTZ Кабел Организатор Торба, Водоотпорен Патување Електронски Складирање со Прилагодливи Divider, Shockproof Преносни Три Слој Техника Торби за Носење за Мозок, Earbuds, Полнач

TZTZ Кабел Организатор Торба, Водоотпорен Патување Електронски Складирање со Прилагодливи Divider, Shockproof

Rating 
DEN 359.76

Залиха
Во магацинот.

ВОДООТПОРЕН ЗАШТИТА - На надворешната школка на оваа организатор е изработена од водоотпорен и shockproof најлон материјал.Суровиот материјал, опкружен со поместена пена, ја штити сите внатрешни содржина од гребнатини, прашина, влијанија и случајно капки.Тројно Складирање - Ова патување електроника организатор е дизајниран со повеќе џебови и различни големини на еластична ремени за флексибилна организација на електронски додатоци како што се USB кабли, мемории, ѕид полначи, SD картички, дискови, мобилни моќ, earbuds, камери, косата clippers.Карактеристики голем zippered мрежа џеб за i Pad mini.МАЛИ И ПРЕНОСЛИВО - Size : 10.5 X 7.75 X 3.5 инчи (за 26.7 X 19.0 X 8.9 cm), оваа drawstring организатор е добра за вашето патување или бизнис патување.Тоа е право големина за да лесно се вклопуваат во вашиот ранец и багаж.Исто така погоден за домашни и секојдневниот живот.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ - организаторот има 3 отстранлив поместена dividers така може да дизајн на изгледот на начин што сакате да ги зачувате сите ваши електронски патни додатоци во совршен ред.Ако сте во потрага за да се излади техника подарок за мажи, жени, па дури и тинејџерите, оваа направа е совршен за вас.Рака на рака и лесен дизајн го прават тоа лесно да се носат во торба.Компактни димензии, лесно се вклопува во секоја ранец, багаж или чанта.Ги штити вашите предмети од гребнатини,.прашина и случајно drops Waterproof најлон ја штити површината.против водата прокапница и принудени солзи.одржување на вашиот уреди безбедно во торба.Поместена пена дизајн околу торба за одлична заштита.

Основни карактеристики

Најдобри понуди