• Обновено
Супер-Корозија-Отпорни 316 Од Не ' Рѓосувачки Челик Навој Род, 6-32 Тема Големина, 1 Нога Долго

Супер-Корозија-Отпорни 316 Од Не ' Рѓосувачки Челик Навој Род, 6-32 Тема Големина, 1 Нога Долго

Rating 
DEN 232.56

Залиха
Во магацинот.

Материјал : 316 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Тема Големина : #6-32. Должина : 12".Повеќе отпорни на корозија од 18-8 и 410 нерѓосувачки челик навој прачки, овие 316 од не ' рѓосувачки челик прачки има одлична отпорност на хемикалии и солена вода и може да биде благо магнетни.

Основни карактеристики

Најдобри понуди