• Обновено
3-Во-1 Коса Clipper, Водоотпорен Мажите Хлапак, Нос Коса Тример, Полнење Електрични Коса Clipper, Cordless Електрични хлапак додатоци, Злато

3-Во-1 Коса Clipper, Водоотпорен Мажите Хлапак, Нос Коса Тример, Полнење Електрични Коса Clipper, Cordless Електрични

Rating 
DEN 640.56

Залиха
Во магацинот.

Една машина за повеќе цели : може да се користи за бричење, коса за сечење и кастрење на носот коса, со една машина за повеќе цели.На машина главата автоматски ќе мелење по се користи за некој период на време.Не грижете се за алатката глава да стане тапи. 360 степени подвижна глава : 360 степени подвижна електрични хлапак главата е безбедно за употреба, нема да им наштети на носната празнина, се сече и се отсекува рамномерно, непречено и брзо, и висока ефикасност.Силна издржливост : на полнење електрични коса clipper има силна издржливост, време на полнење е 5 часа, работното време на 45-50 минути, а тоа може да се користи за долго време.Опремени со 4 различни водич чешли : косата clipper комплет е опремен со 4 различни водич чешли, кои може слободно да се контролира во должина и лесен за ракување.Можете да изберете во зависност од вашите потреби.Како подарок Се : електрични мажите коса тример има исклучителна и стилски дизајн.Тоа може да се користи како совршен подарок за партнери, татковци, и пријатели на Божиќ, роденденот и денот на Благодарноста.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Коса Clipper Материјал : АБС Боја : Злато Водич Чешел Големина : 3мм 6mm 9mm 12mm Моќ : 3 W Фреквенција : 50 Hz Време на Полнење : 5 Часа Работно време : 45-50 Минути Батерија : Никел метал hydride battery 600m A Батеријата Модел : AA2/3 Пакет Листа : 1 x Коса Clipper 1 x Носот Коса Хлапак 1 x Хлапак 1 x Водич Чешел 3мм, 6mm, 9mm, 12mm 1 x Чистење со Четка 1 x USB Кабелот 1 x Прирачник 1 x Фризерски Ножици 1 x Чешел 1 x Торба на Шаблон.

Основни карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Hair Clipper
Material:
ABS
Color:
Gold
Guide Comb Size:
3mm 6mm 9mm 12mm
Power:
3W
Frequency:
50Hz
Charging Time:
5 Hours
Working Hours:
45-50 Minutes
Battery:
Nickel metal hydride battery 600mA
Battery Model:
AA2/3
Package List:
1 x Hair Clipper :
1 x Nose Hair Shaver  :
1 x Shaver :
1 x Guide Comb 3mm, 6mm, 9mm, 12mm :
1 x Cleaning Brush :
1 x USB Cable :
1 x Manual  :
1 x Hairdressing Scissors :
1 x Comb  :
1 x Bag of Template :

Најдобри понуди