• Обновено
2 Pack 1 Тешки Црна Вртливата Предизвика Прилепува

2 Pack 1 Тешки Црна Вртливата Предизвика Прилепува

Rating 
DEN 1375.20

Залиха
Во магацинот.

Висок Квалитет На Црн Финиш.Swivels 360 Степени.Тешки За Долг Живот. 2-3/4" Долго Со, 1" Плоштад Крајот Се Вклопува Ремени До 7/8".Идеален За Leashes, Уздите, Капи, Purses, И Многу Повеќе.САД во Сопственост и Управувани.Овие Црни Прилепува, Имаат Толку Многу Апликации.

Основни карактеристики

Најдобри понуди