• Обновено
Долго се Справи со Бања/Туш Тело Четка и Назад Scrubber со Меки Влакна (Сина)

Долго се Справи со Бања/Туш Тело Четка и Назад Scrubber со Меки Влакна (Сина)

Rating 
DEN 237.36

Залиха
Во магацинот.

Ова долго-ракува тело четка е мултифункционален, трајни и хигиенски.Исто така, може да се користи за Сува Кожа миење на забите со што се зголемува циркулацијата на вашата кожа, ги мртвите клетки, ткива и ја зголемува клеточното обновување.Одличен за exfoliating.Погоден за употреба од сите над вашето тело, вклучувајќи го и лицето и нозе, одличен за exfoliating, помага да се подобри здравјето на кожата и намалување на целулитот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди