• Обновено
Хартија Junkie Селски Дрво Молив Држачот (2 Парчиња)

Хартија Junkie Селски Дрво Молив Држачот (2 Парчиња)

Rating 
DEN 311.76

Залиха
Во магацинот.

L3 x W3 x H4 инчи. 2 Пакет дрвен молив на сопствениците.Карактеристики рустикален и корави дизајн.Совршен за десктоп, дом, и користење.Чувајте ги вашите канцелариски материјали, пенкала, моливи, ножици, и владетели, уредни и чисти.Материјал : Пауловнија дрво. 2 Пакет дрвен молив носители кој рустикален и корави дизајн.Совршен за десктоп, дом, и користење.Чувајте ги вашите канцелариски материјали, пенкала, моливи, ножици, и владетели, уредни и tid.L3 x W3 x H4 инчи.

Основни карактеристики

Најдобри понуди