• Обновено
Samsill Издржливи 3 Прстен Врзивно Направени во САД, 1-Инчен D Прстен Врзивно средство, Има 225 Листови, Индивидуализира Јасен Преглед Маска, Избрани, Pack 4 (MP46409)

Samsill Издржливи 3 Прстен Врзивно Направени во САД, 1-Инчен D Прстен Врзивно средство, Има 225 Листови, Индивидуализира

Rating 
DEN 373.92

Залиха
Во магацинот.

Две јасни внатрешни џебови обезбеди дополнителни складирање со доволно простор за забелешки, фотографии, бизнис картички, или целосна големина на страниците.За дополнителна хартија за складирање, постојат 2 јасно џебови се наоѓа во внатрешноста на врзивно средство.1-Инчен Прстен Врзивно средство : се Направени од издржлив полипропилен и иверица, нашите три прстен врзивно е идеален за светлина секојдневна употреба дома, на училиште, и на заводот.88") на пазарот.Овие врзива се составени од најмалку 59% biobased материјал и полипропилен маска е направена со 25% растителна основа на обновливите извори на пластични.За дополнителна хартија за складирање, постојат 2 јасно џебови се наоѓа во внатрешноста на врзивно средство.Овие 3 прстен врзива имате чист поглед шалче, што ќе ви овозможи флексибилност за да ги прилагодите мелодиите на предната маска, ' рбетот и грбот на врзивно средство.Можностите се бескрајни!Samsill Трајни врзива се создадени со подебели иверица (.Ние, исто така, имаат различни дизајни, вклучувајќи и флорални врзивно средство, а во дресот на врзивно средство, точка врзивно средство, Digi врзивно средство, итн.94") од други трајни врзива (.

Основни карактеристики

Најдобри понуди