• Обновено
ТЕ-КО не 'Рѓосувачки Челик Возачот Студ, 5/8-11 Тема Големина x 6 Долго (2-Pack)

ТЕ-КО не 'Рѓосувачки Челик Возачот Студ, 5/8-11 Тема Големина x 6 Долго (2-Pack)

Rating 
DEN 408.72

Залиха
Во магацинот.

Пакет Димензии : 14.732 cms (L) x 7.112 cms (W) x 1.016 cms (H).Тип На Производ : Навој Прачки И Studs.Пакет Количина : 1. Земја На Потекло : Сад.Нерѓосувачки Челик studs можат да се користат и fixturing и fastener апликации.ТЕ-КО е лидер во workholding технологија, која ги вклучува стегање и поставување на алатки, инструментално компоненти, инспекција и gaging за CMM апликации, пролет натоварени уреди, да ја воочи големината и прстени, Toolex менгеме на назад workholding системи, и инструментално плочи и колони.

Основни карактеристики

Најдобри понуди