• Обновено
Aramox Огледало Пак Јачина на Светилка, 1 Пар Rearview Огледало Индикатор се Претвори Сигнал Светлина Автомобил Додаток за Мерцедес W220 S-Класа W215 CL-Class

Aramox Огледало Пак Јачина на Светилка, 1 Пар Rearview Огледало Индикатор се Претвори Сигнал Светлина Автомобил

Rating 
DEN 866.16

Залиха
Во магацинот.

Одговара : Одговара за Мерцедес W220 S-Класа 1999-2002, за Мерцедес W215 CL-Class 1999-2003.Ве молиме потврдете го производот одговара за вашето возило пред купување!.Со високи Перформанси : Висока сигурност, стабилни перформанси.Помал напон потрошувачка и заштеда на енергија, додадете нов изглед за вашиот автомобил.Висок Квалитет : Резервни rearview огледало индикатор е направен од премиум пластичен материјал, не е лесно да се возраст, трајни и здрав.Добра Замена : Директна замена за стариот или скршено огледало пак сигнал, лесно да го инсталирате, време и работна сила за штедење.Услуга Гаранција : Ако имате било какви прашања или било незадоволителен за производот, можете да контактирате со нашата служба за корисници во секое време, нашиот тим ќе одговор во 24 часа.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Пластични Боја : Чад Поставеност на Возило : Rearview Огледало (Лево и Право) Големина(L * W) : 21.6 * 7cm/8.5 * 2.8 во Пакет Тежина : околу.204g Fitment : за Мерцедес W220 S-Класа (Пред Facelift) 1999-2002 за Мерцедес W215 CL-Class (Пред Facelift) 1999-2003 Пакет се Вклучени : 1 * Пар на Rearview Огледало Пак Сигнал Светла Забелешка : 1. Ова е резервни замена на објектот, но не и вистински. 2. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Основни карактеристики

Најдобри понуди