• Обновено
OFFIDIX Преносни Zippered Копче Случај,Кожа Преносни Копче Кабинет 24 Копче Куки Копче Организатор,Менаџер & Сопственикот Клуч на Носителот, Бизнис Padfolio за Недвижности за П

OFFIDIX Преносни Zippered Копче Случај,Кожа Преносни Копче Кабинет 24 Копче Куки Копче Организатор,Менаџер &

Rating 
DEN 719.76

Залиха
Во магацинот.

ПРОИЗВОД ДИМЕНЗИИ : околу 8.25 x 9.8 x 1.57 инчи, средни со 24 копче keychains за лесно да се носат.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Оваа кожа копче случај помага да остане остане уредни & организирани.Тој содржи 24 клучните прстени со етикетирање позиција, погодно да се направи разлика на копчињата, вие само треба да го напишете опис на хартија и вметнете ја во соодветното етикета картичка.НАПРАВИ НА НАЈДОБАР ПРВИОТ ВПЕЧАТОК : Инспириран од елегантен дизајн.Професионално портфолио кожа папка е направен од високо-одделение СТП ткаенини за high-end изглед на пристапна цена.Издржливи, мазна и сјајна, се чувствува добро!Individuation копче прстен дизајн, структурата е лесно да се соберат и расклопување.ОДЛИЧНА СТАТИСТИКА АПАРАТИ : Овој пренослив копче торба е совршен за банкар, хотел директори, адвокати, бизнисмени, сопственикот, сопственост менаџери и повеќе.Тоа е особено погоден за имот агенти и изнајмување автомобил услуга, автомобил дилерите и поправка продавници!.СУПЕРИОРНИ УСЛУГИ : Ние сме посветени на квалитетни производи и супериорна услуга.Само да не контактирате за ако имате било квалитетот на производот проблем и ние ќе го реши проблемот за што ПОБРЗО.

Основни карактеристики

Најдобри понуди