• Обновено
Aqueon Аквариум Дополнителен Комплет со LED Осветлување 10

Aqueon Аквариум Дополнителен Комплет со LED Осветлување 10

Rating 
DEN 1120.80

Залиха
Во магацинот.

Целата опрема е потребно за да започнете во една кутија!.Низок профил, полн худ содржи различни кул бело LED осветлување да се донесе вашиот водната средина за живот.Лесно да се доза гел топката.Живеат корисните бактерии кои се распаѓа штетен отпад.Отстрани од аквариум ѕидови.Магнет го прави лесно да се чисти внатрешноста на аквариуми од надвор.

Основни карактеристики

Најдобри понуди