• Обновено
Денот на вљубените Карневал Наводнување Систем за Полнење, Дистрибуција, Цевки за Наводнување Капе Комплет DIY Заштеда на Вода Автоматско Наводнување Опрема за Пос?

Денот на вљубените Карневал Наводнување Систем за Полнење, Дистрибуција, Цевки за Наводнување Капе Комплет DIY

Rating 
DEN 477.36

Залиха
Во магацинот.

Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : ПВЦ Предмет Тип : Наводнување Комплет Факултативна Црево Должина : 5m/16.Оваа микро наводнување комплет вклучува црево, тапа, млазницата, три-начин заеднички, итн, погодно за вас да ги користите.16 во Тежина : Околу.Одличен Квалитет : Овој систем за наводнување комплет направени од високо квалитетни ПВЦ, еко-пријателски без загадувањето, не-токсични, трајни.Карактеристики : Направен од високо квалитетни ПВЦ, еко-пријателски без загадување.Лесно да се соберат и да се оддели, простор за заштеда на продавница кога не е во употреба.Совршена алатка за наводнување на градината, на тревникот, бонсаи и емисијата на растенијата наводнување.Погодни за стаклена градина, наводнување на растенијата и бонсаи, итн.Совршен градинарство алатка, удобен и практичен.Опис : Тоа микро систем за наводнување го прави вашиот градинарство полесно и поудобно.Оваа наводнување комплет е лесно да се соберат и да го користите.

Основни карактеристики

Најдобри понуди