• Обновено
CYHO Дебела Четка за заби Сад, Додаток за Полнење Во Домаќинството;Поднесување Куќа;Туш Соба, Бања;ученичкиот Дом;Travel;Екскурзија, 210x63x33(MM), Беж, 6 (Проекти) Четка за заби

CYHO Дебела Четка за заби Сад, Додаток за Полнење Во Домаќинството;Поднесување Куќа;Туш Соба, Бања;ученичкиот

Rating 
DEN 194.88

Залиха
Во магацинот.

Производот е лесно да се носат, поради неговата леснотија и компактност, и тоа не заземаат простор.Применливи Прилики : апарати за Домаќинство;Поднесување Куќа;Туш Соба, Бања;ученичкиот Дом;Travel;Екскурзија;Бизнис Патување, Куќи;Изнајмување на Соба Боја : Беж Материјали : Полипропилен Облик : Цилиндричен Облик Вкупно Нето Тежина : 156(G) Должина : 210(MM) Ширина : 63(MM) Висина/Дебелина : 33(MM) Пакет се Вклучени : 6 (проекти) Четка за заби Складирање Случаи Карактеристики : производот е лесно да се носат, поради неговата леснотија и компактност, и тоа не заземаат простор, Постојат мали дупки на дното на складирање кутија за ладење и сушење На четка за заби складирање кутија има мазен изглед, и транспарентна кутија телото го прави лесно да се најдат предмети Овој фен носителот усвојува концизен дизајн и исклучителен и прекрасен изглед Четка за заби замена глава е направен од високо-квалитетни материјали четката складирање кутија е мал и исклучителна, оставајќи го вашето патување полесно интерфејс на складирање кутија е цврсто запечатени, не е лесно да се падне, и не протекување Овој производ е направен од внимателно избраните материјали, кои се еколошки и здрави, и да се грижи за здравјето Складирање кутија со капак, прашина-доказ и загадувањето на околината-доказ, поздрав складирање кутија е направен од високо-квалитетни материјали, направени на подебел материјал, и има подолг рок услуга живот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди