• Обновено
Eaton CHF120CS 20 Amp Cutler Чекан Еден Пол Коло Прекинувач

Eaton CHF120CS 20 Amp Cutler Чекан Еден Пол Коло Прекинувач

Rating 
DEN 2016.00

Залиха
Во магацинот.

PLUG-НА - ЕДЕН ПОЛ.ТИП CH.Cutler Чекан Еден Пол Коло Прекинато 1 20 Засилувач, 120/240 Vac Не-заменлив 10,000 Воздух Прекинувач Индикаторот за Префрлување Оценет Plug-in-се Вклопува Cutler-чекан Ch Панели Стандард Преоптоварување И Краток Спој Заштита Во Cutler - Чекан Оптоварување Центри Ул Наведени C. s.а.Одобрени Carded Сите предмети се продаваат нови во оригинално пакување.

Основни карактеристики

Најдобри понуди