• Обновено
Раст на косата Суштина, RtopR Растително Масло Третман Раст на Косата Масло за Сува и Оштетена Коса Раст на Косата Производи за Коса Чистење И Губење на Косата Обновув

Раст на косата Суштина, RtopR Растително Масло Третман Раст на Косата Масло за Сува и Оштетена Коса Раст на

Rating 
DEN 237.36

Залиха
Во магацинот.

Нашиот производ создава брилијантен сјај и ја елиминира frizz.олеснување на замор и да се опуштите.Ги штити против сплит завршува и го враќа губење на етерични масла се грижи за двете скалпот и косата.Прихранување на вашата коса, ја прави мека и сјајна.Балансот на масло и вода, олеснување на замор и да се опуштите. 36g Нето Тежина : 20m L Пакет Листа : 1 x Нега на Коса Хранлива Масло.Поттикнува здрав раст на косата, добро за запирање на чистење на косата и прават таа да расте побрзо. 【ПРИРОДНО И БЕЗБЕДНО】раст на Косата суштината на нафта за сите типови коса, вклучувајќи обоени.Безбедна за сите типови коса, вклучувајќи обоени.Третман погоден за мажите и жените.Спецификација : Предмет Тип : Природниот Раст на Косата Суштината Масло Количина : 1pc Пакет Големина : Прибл.Третман погоден за мажите и жените.

Основни карактеристики

Item Type:
Natural Hair Growth Essence Oil
Quantity:
1pc
Package Size:
Approx.8 x 3 x 3cm / 3.1 x 1.2 x 1.2inch
Weight:
Approx. 36g
Net Weight:
20mL
Package List:
1 x Hair Care Nourishing Oil :

Најдобри понуди