• Обновено
CDQYA Бакар Игла Пенкало Виси 10-pin Четка Носителот Пен Виси Цврсто Дрво Едноставен Модерен Пен Носителот Креативни Складирање

CDQYA Бакар Игла Пенкало Виси 10-pin Четка Носителот Пен Виси Цврсто Дрво Едноставен Модерен Пен Носителот Креативни

Rating 
DEN 8064.00

Залиха
Во магацинот.

Материјал : Виолетова сандаловина + месинг.Тежина : 0.6 кг без кутија.Спецификации : 24*34.5* 5.5 cm.Цврстина на црвениот сандаловина не е толку добра како таа на месинг.Вие не треба да се стегне месинг делови премногу цврсто кога инсталирање на месинг делови.Десет игла бакар игла пенкало виси.Материјал : Виолетова сандаловина + brass Weight : 0.6 кг без box Specifications : 24*34.5* 5.5 cm The цврстина на црвениот сандаловина не е толку добра како таа на месинг.Вие не треба да се стегне месинг делови премногу цврсто кога инсталирање на месинг делови.Десет игла бакар игла пенкало hanging Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.Answer : ___________________________ Note : Ние само го продаде пенкало носители, остатокот се покажува, не се вклучени, за повикување само.

Основни карактеристики

Најдобри понуди