• Обновено
Yecaye Мрежа Биро Организатор Мултифункционален Десктоп Организатор Канцелариски Материјали Носителот, Мрежа Канцелариски Материјали Биро Додатоци, Карактеристик?

Yecaye Мрежа Биро Организатор Мултифункционален Десктоп Организатор Канцелариски Материјали Носителот, Мрежа

Rating 
DEN 431.76

Залиха
Во магацинот.

Надгради 7 Прегради Маса Организатор : да се Прошири за да ги собере нешто од вашите важни документи да се од суштинско значење биро материјали, како што се писмо, големина/правни големина на датотека папка, A4 тетратки, списанија, е-mail пораки, известувања, прибор за пишување, владетели, ножици, клипови, пост-нејзините, USB стапчиња, мобилен телефон, па вашето биро може да остане како уредни како што може да биде.Ефективна Канцелариски Материјали Организација : Пространа сепак компактен, овој отворен дизајн биро организатор става се што ви треба во рок од јасен поглед и во рака е стигнат во аголот, за ослободување до биро простор за што да се напише и да се шири работи надвор.Така можете да управувате со што и задачи поефикасно и удобно.Цврст Метал Маса Организатор : 100% направен од тешки железо жица дека е цврсто заварени, па тоа не виткајте, скрши или да искриват кога целосно наредени со вашиот канцелариски материјали.И опремени со ЕВА пена нога влошки, Yecaye биро организаторот ќе остане да се стави на вашата маса без гребење тоа.Две Бои : Доаѓа во две бои за подобро да одговара на вашите оркестарот и стил.Или изберете мат црна биро организатор за да додадете со минималистички изглед во вашата канцеларија или да се одлучат за сјајни розово злато биро организатор на глам до вашиот здодевни биро.Повеќенаменски Маса Организатор : Како разноврсна како што е издржлив, Yecaye биро организаторот може да сортирање на разни типови на биро додатоци во канцеларија, дома workspace, dorm биро, училница, студиска област, или едноставно држете го вашиот далечински управувач и други мали gadgets, за во дневна соба, спална соба или центар за забава.

Основни карактеристики

Најдобри понуди