• Обновено
Ласерски 7286 Вртежен Момент Адаптер

Ласерски 7286 Вртежен Момент Адаптер

Rating 
DEN 6955.68

Залиха
Во магацинот.

Се сврти кон Ласерски Tools — решение е оваа нова вртежен момент Адаптер Сет (дел број 7286), со цел да ги споделите со вртежен момент клуч се користи во tightest на условите.Британскиот алатка компанија со седиште во Warwickshire, Велика Британија.Што правите кога fastener е закопана длабоко во моторот залив и тоа мора да бидат затегнати за специфична вртежен момент слика?Поради отежнатиот пристап и тесни царинење, вие не може да добие приклучок кон тоа.Произведени од полиран хром vanadium.Вртежен момент поставување мора да се прилагоди за да се овозможи ефективно зголемување на потпора должина.

Основни карактеристики

Најдобри понуди