• Обновено
Одржување Пинцети, BT-15 0.15 mm Прецизност Вперени Директно Поправка Пинцети за Лабораториски Микроскоп Отпечаток Летаат Линија, од не ' Рѓосувачки Челик

Одржување Пинцети, BT-15 0.15 mm Прецизност Вперени Директно Поправка Пинцети за Лабораториски Микроскоп Отпечаток

Rating 
DEN 386.16

Залиха
Во магацинот.

Светло, анти-магнетни, анти- ' рѓа и анти-корозија tweezer не е уморен за долго време користење, опремени со анти-tweezer свиткување опрема.Преку нерѓосувачки челик полирање технологија, дома tweezer е право со високи перформанси според строго правило.Зацврстуваат полиран 0.15 mm прецизност tweezer може да биде лесен за употреба во практичниот живот.Како tweezer држи долг животен век и тоа не е лесно да се оштети, така што можете да го користите за долго време.Одржување tweezer е право со практични adoptability, ја задржува својата високи перформанси за долго време.Спецификација : Предмет Тип : Tweezer Модел : BT-15 сребро Функција : Анти-магнетни Обичај Обработка : Да поле на Примена : апарати за Домаќинство Рачка Материјал : не 'Рѓосувачки челик Истакна Материјал : не' Рѓосувачки челик Шема : Лактот Пакет Листа : 1 x Tweezer 1 x Tweezer Анти-Свиткување Опрема.

Основни карактеристики

Item Type:
Tweezer
Model:
BT-15 silver
Function:
Anti-magnetic
Custom Processing:
Yes
Scope of Application:
Household
Handle Material:
Stainless steel
Pointed Material:
Stainless steel
Pattern:
Elbow
Package List:
1 x Tweezer :
1 x Tweezer Anti-Bending Equipment :

Најдобри понуди