• Обновено
Случај тоа Г-386-Стр Патент Врзивно средство, 3-Инчен Капацитет, со 5-Табот Проширување на Датотека Zip Мрежа Џеб, Рамо, Рака, Аква Ombre (D-386-P-AQOM)

Случај тоа Г-386-Стр Патент Врзивно средство, 3-Инчен Капацитет, со 5-Табот Проширување на Датотека Zip Мрежа

Rating 
DEN 602.64

Залиха
Во магацинот.

COMFORTABLENESS : Справи и рамо, рака за лесно носење.Овој висок квалитет на патент врзивно е загарантирана да трае една учебна година!Случај-тоа е роден повеќе од 35 години со доаѓањето на 8-песна лента.Внатрешноста е 5-Табот, 6-џеб проширување на датотека папка за да ги задржи сите на вашите важни документи безбедна и организирани.Случај-Тоа г-386-p е три-прстен патент врзивно средство со 3-Инчен капацитет кој е совршен за организирање на сите на вашите училница essentials.Нашата мисија е да ги поттикне да ја изразат својата индивидуалност преку линијата на уникатен и културно релевантни дизајни.КАРАКТЕРИСТИКИ : 5-Боја јазичиња проширување на датотека за важни трудови и документи, Внатре мрежа џебовите има Училиште и Професионална резерви.

Основни карактеристики

Најдобри понуди