• Обновено
Copapa 610 компјутери 2:1 Топлина се Смалуваат Цевка 6 Бои 10 Големини Цевки Поставени Комбо Избрани Sleeving Заврши Кабел Жица за Полнење за DIY Комплет - 2:1 се Намали Соодносот

Copapa 610 компјутери 2:1 Топлина се Смалуваат Цевка 6 Бои 10 Големини Цевки Поставени Комбо Избрани Sleeving

Rating 
DEN 239.76

Залиха
Во магацинот.

Обезбедени внатрешен дијаметар : 1.5 мм, 2mm, 2,5 mm, 3мм, 3.5 мм, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10мм.Голема колекција на топлина се смалуваат цевки,10 Спецификации,6 бои.Сооднос : 2 : 1 Оперативни Температура : -55°C до + 125°C. Сите спакувани во пластични случај за лесен пристап и носат. 80pcs x 1.5 x 38mm Црна(Количество x Доставени внатрешен дијаметар x Еден должина) 80pcs x 1.5 x 38mm Црвено 60pcs x 2.0 x 38mm Сина 60pcs x 2.0 x 38mm Жолта 40pcs x 2.5 x 38mm Бела 40pcs x 3.0 x 38mm Зелена 40pcs x 3.0 x 38mm Црвено 30pcs x 3.5 x 38mm Црна 30pcs x 4.0 x 45mm Црна 30pcs x 5.0 x 45mm Црвено 20pcs x 6.0 x 45mm Жолта 20pcs x 6.0 x 45mm Бела 20pcs x 8.0 x 45mm Црвено 20pcs x 10.0 x 45mm Жолта 20pcs x 10.0 x 45mm Црвено 20pcs x 10.0 x 45mm Сина Минимум Намалување Temp : +70°C Целосна Намалување Temp : +110°C, максимум Оперативни Температура : -55°C до + 125°C .

Основни карактеристики

Најдобри понуди