• Обновено
H7 Retainer Носителот Компатибилен за 1998-2005 E46 3 Серија 325i 325ci 330i 330ci Замена LED Светлата Конверзија Комплет од TOMALL

H7 Retainer Носителот Компатибилен за 1998-2005 E46 3 Серија 325i 325ci 330i 330ci Замена LED Светлата Конверзија

Rating 
DEN 239.76

Залиха
Во магацинот.

Инсталирајте : едноставен за инсталација од 4 чекори : 1) ги тргнеме на база од LED сијалица 2) се инсталира на база на retainer 3) LED сијалица ја инсталирате со база преку retainer 4) прилагодување на сијалицата е аголот го добиете најдоброто светло.Надградба на LED : Компатибилен за сите cid LED H7 светлата светилки конверзија комплет;.Ви благодариме!.85 инчен); 2) На вентилаторот за ладење дијаметар помал од 36mm (1.Компатибилен за 1998-2005 BMW E46 3 Серија 325i 325ci 330i 330ci H7 халоген светлата светилки надградба на H7 LED светлата светилки; пакетот вклучува 2 парчиња H7 retainer адаптери;.Компатибилен за 1998-2005 BMW E46 3 Серија 325i 325ci 330i 330ci H7 халоген светлата светилки надградба на H7 LED светлата светилки; пакетот вклучува 2 парчиња H7 retainer адаптери; Надградба на LED : Компатибилен за сите cid LEDH7 светлата светилки конверзија комплет; Надградба на ЛЕР : 1) LED сијалица база дијаметар помал од 21.Надградба на ЛЕР : 1) LED сијалица база дијаметар помал од 21.Инсталирајте : едноставен за инсталација од 4 чекори : 1) ги тргнеме на база од LED сијалица 2) се инсталира на база на retainer 3) LED сијалица ја инсталирате со база преку retainer 4) прилагодување на сијалицата е аголот го добиете најдоброто светло.

Основни карактеристики

Најдобри понуди