• Обновено
Davinci 1ml BLISSFILL Шприц за КБР Масло Полнење (BFTS-10)

Davinci 1ml BLISSFILL Шприц за КБР Масло Полнење (BFTS-10)

Rating 
DEN 478.80

Залиха
Во магацинот.

Одличен за Слатка течност.ВИСТИНАТА стакло шприцеви, исто така, овозможи за издавање на точните износи на канабис масло за потрошувачот за администрирање на концентрира усно, преку процесот на пушењето, или во користењето на edibles.Како прецизни мерливост на секоја доза е за медицински цели, стакло шприцеви се идеални, бидејќи клипот се вклопува цврсто во шприц, дозволувајќи им на сите на производ треба да се користи. 1ml.BLISSFILL кбр масло шприц користи највисок медицински одделение boroscilicate стакло за канабис масло полнење, така што тоа нема да влијае на интегритетот на канабис се концентрира.Топ Шприц Mfg Ко Pvt Ltd користи врвот медицински одделение стакло за канабис масло шприцеви, така што тоа нема да влијае на интегритетот на канабис се концентрира содржани.Поради карактеристиките на канабис масло, чаша шприцеви се идеални бидејќи материјали како што се пластика може да комуницирате со марихуана terpenes, влијаат врз интегритетот на концентрира како и добавувачот на производи и reputes.ВИСТИНАТА стакло шприцеви, исто така, овозможи за издавање на точните износи на канабис масло за потрошувачот за администрирање на концентрира усно, преку процесот на пушењето, или во користењето на edibles.Како прецизни мерливост на секоја доза е за медицински цели, стакло шприцеви се идеални, бидејќи клипот се вклопува цврсто во шприц, дозволувајќи им на сите на производ треба да се користи.

Основни карактеристики

Најдобри понуди