• Обновено
Humbrol AG4305 Рамен Четка Пак, Повеќе Боја

Humbrol AG4305 Рамен Четка Пак, Повеќе Боја

Rating 
DEN 80.88

Залиха
Во магацинот.

Направени од високо квалитетна мека синтетички влакна.Идеален за сликарство голема површина области.Погоден за Глеѓ и доградба на Акрилни бои.Број на модел : AG4305. Овие четки се направени од високо квалитетни мека синтетички влакна, станот четка пакет е совршен за создавање на мазна професионален финиш.Идеален за сликарство голема површина области, атмосферски, додавајќи мие и помага да се применуваат decals.Овој пакет содржи четири различни четки, димензии 3, 5, 7 и 10. Погоден за глеѓ и доградба на акрилни бои.

Основни карактеристики

Најдобри понуди