• Обновено
CDQYA Пишување Четка Виси Пен Носителот Пен Виси Махагони Пен Носителот Креативни Calligraphy Студија на Носителот Цврсто Дрво Едноставна Ретро

CDQYA Пишување Четка Виси Пен Носителот Пен Виси Махагони Пен Носителот Креативни Calligraphy Студија на Носителот

Rating 
DEN 7008.00

Залиха
Во магацинот.

Исклучителна carvings дека ќе траат вечно.Tenon и tenon структура, силни и издржливи.Лесен за чување, не е лесно да падне. 18-pin фино врежан тапа пен носителот.Мило виси игли, не е лесно да се падне, 9 игли напред и назад, 18 игли вкупно.Исклучителна carvings, која ќе трае forever Tenon и tenon структура, силна и durable Convenient чување, не е лесно да се падне off18-pin фино врежан тапа пенкало holder Groove виси игли, не е лесно да се падне, 9 игли напред и назад, 18 игли во total Package Содржина : 1 * Calligraphy пенкало holder The убавината на рачно изработени ретро carvings, прецизната изработка, како и употребата на традиционалните врежана изработка.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.Answer : ___________________________ Note : Ние само го продаде пенкало носители, остатокот се покажува, не се вклучени, за повикување само.

Основни карактеристики

Најдобри понуди