• Обновено
Powerole Куче Обука Лекување на Торбичка, Hands Free Прилагодливи Куче Одење Fanny Пакет Половината Торба Изграден во Измет Торба Фармацевт со Шише за Вода Држачот за Трчање, ?

Powerole Куче Обука Лекување на Торбичка, Hands Free Прилагодливи Куче Одење Fanny Пакет Половината Торба Изграден

Rating 
DEN 407.76

Залиха
Во магацинот.

【Елаборат Дизајн】 Дали ви се допаѓа hands-free појас или традиционална појас, ние може да ги исполни сите ваши потреби. 【МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ЏЕБОВИ】половината пакет доаѓа со 4 функционални џебови,1 фармацевт дупка да се сместат снабдување на измет кеси, 1 шише за вода џеб, две торбичка за носење на копчињата, мобилен телефон, картички или други мали предмети.Голем одговара за секој орган.6 ширина и мека воздух мрежа, нашите куче одење поводник ќе го заштити вашиот половината од се повредени кога кучето е брзаат,кои можат ефикасно да се намали ограничување смисла и заштита на вашиот половината од повредување. 【РАКА СЛОБОДНИ ДИЗАЈН】Уживате во вашите секојдневни работи ,ви овозможува бесплатно рака кога ќе трчање, одење, џогирање и пешачење.

Основни карактеристики

Најдобри понуди