• Обновено
Пред се Претвори Сигнал NoCut За Kawasaki Ninja ЕКС 300 650 Евра Светлина Blinker Чад

Пред се Претвори Сигнал NoCut За Kawasaki Ninja ЕКС 300 650 Евра Светлина Blinker Чад

Rating 
DEN 791.76

Залиха
Во магацинот.

Нема Сечење или Дупчење на Лакот - Чисти Изглед, Лесно да се врати назад на Акции.Целиот Собранието, Леќи, Поддршка, Светилки Низок Профил Флеш Планината Дизајн.ZX-6 R ZX 600 ЕКС 300 Нинџа 13-19; EX 400 Нинџа 18-19; 650 Нинџа ЕКС 650 12-19; Нинџа 1000 17-19. 23040-0147, 23040-0148, 23040-0127, 23040-0128, 23040-0110, 23040-0109, 23040-0138, 23040-0137, 23040-0153, 23040-0154, 23040-0136, 23040-0135. Сет од 2 чад Kawasaki ZX6 R, 650, и 300 заврши пред се претвори сигнал собранието.Овие сигнали се дизајнирани за да одговара на вашите ОЕМ сигнал отвори.Светилки и приклучоци се вклучени, што се купување на целосна собранието на леќи, луковици, и чашката.Fitment : Kawasaki 13-14 EX300 Нинџа 300 / 300 ABS 12-14 EX650 Нинџа 650 / 650 ABS 13-14 ZX636 Нинџа ZX6 R.

Основни карактеристики

Најдобри понуди