• Обновено
Надвор Пред Продолжен Велосипед Компјутер Планината за Garmin/Wahoo/Cateye/Bryton,Прилагодлив Матични Продолжување на MTB Велосипед Handlebar Планината,Патот Велосипед Додатоци С?

Надвор Пред Продолжен Велосипед Компјутер Планината за Garmin/Wahoo/Cateye/Bryton,Прилагодлив Матични Продолжување

Rating 
DEN 527.76

Залиха
Во магацинот.

(ЗАБЕЛЕШКА : се вклопува матични завртки центар растојание под 32-милиметри).Оваа возрасни велосипед телефон носителот изграден ултра-lock систем да понуди повеќе безбедност преку дополнителни заклучување на случај за време на екстремни патувања.Компатибилност Работи — Нашите велосипед планината да владее со сите нив.Универзална Велосипед Планината-планината е компатибилен со голем спектар на велосипедизмот компјутери.Остатокот увери дека било кој компјутер што го поседувате, ќе работат беспрекорно со овој планината!.На TOIIOV велосипедизам планината тежи само 24 грама.кој е многу лесно да се инсталира.Велосипедот компјутер handlebar заградата.Исто така погоден за Cateye(Забелешка : треба употреба Garmin база за да се спарите),Bryton велосипед компјутери планината.Трајни и сигурни - Оваа надградена велосипед компјутер планината може да обезбедува вашиот Велосипед компјутер во предниот дел на вашиот велосипед handlebars да се оптимизира гледање.Инсталација позиција и агол може да се прилагоди по себе, која е многу цврста и не ќе бидат погодени или да се пресели поради пречки на патот.Компатибилен со Garmin Edge/ 1030 1000 810 800 25 130 200 500 GPS велосипед компјутери и Wahoo .Овој велосипед планината доаѓа со 4 adapteris способен за монтирање за Garmin,Wahoo,Cateye,Bryton собирање и оваа планината се користи за Спорт Акција Камера,Фенерче,Stopwatches,или мобилни телефони.Едноставен за Инсталација и Употреба - Никој не сака да се изгради тежина weenie сон велосипед само за да додадете непотребни тежина назад.

Основни карактеристики

Најдобри понуди