• Обновено
CDQYA Смола 3D Черепот Складирање Кутија Figurine Скелет Шминка Пен Носителот Цвет Тенџере Home Office Организатор Канцелариски Сад Flowerpot

CDQYA Смола 3D Черепот Складирање Кутија Figurine Скелет Шминка Пен Носителот Цвет Тенџере Home Office Организатор

Rating 
DEN 3349.20

Залиха
Во магацинот.

Класичен личност, отворање на мозокот, полн со креативен простор резерви.Може да се сместат канцелариски материјал, шминка алатки, кујна gadgets,.Исто така, може да засадување на зелени растенија, итн., за да додадете виталност на простор за живеење.Материјал : смола.Смола 3 D Черепот на Главата Складирање Кутија Figurine Скелет Биро Украс Home Office Организаторите Шминка Пен Носителот Канцелариски Сад Цвет Тенџере Креативни Табела Статуа Декорација.Смола 3 D Черепот на Главата Складирање Кутија Figurine Скелет Биро Украс Home Office Организаторите Шминка Пен Носителот Канцелариски Сад Цвет Тенџере Креативни Табела Статуа Декорација.Класичен личност, отворање на мозокот, полн со креативен простор резерви.Може да се сместат канцелариски материјал, шминка алатки, кујна gadgets,.Исто така, може да засадување на зелени растенија, итн., за да додадете виталност на простор за живеење.Материјал : resin Size : 10x10x10cm/3.94x3.94x3.94in Weight : 356g Inner кутија големина : 14x14x14cm/5.51x5.51x5.51in Note : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!Ве молиме овозможи за 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење.1 x 3 D Черепот на Главата Складирање Box Note : Ние само го продаде пенкало носители, остатокот се покажува, не се вклучени, за повикување само.

Основни карактеристики

Најдобри понуди