• Обновено
Tgoon 4K Картичката, Картичката Без Одлагање со Упатство за Дома за Статистика

Tgoon 4K Картичката, Картичката Без Одлагање со Упатство за Дома за Статистика

Rating 
DEN 443.76

Залиха
Во магацинот.

HDMI/С Максимална текст поддржува 4 K, Излезен терминал : USB2.0/M поддржува до 1080 P.Производот е во согласност со USB и видео UVC спецификации и поддршка за Windows/Андроид/Linux/OS X. Може да се реализира со висока дефиниција на екранот, видео снимање и видео емитување на компјутер.Висока дефиниција за собирање, силна компатибилност, непречено слика без метеж, без одлагање.Поддршка повеќето се соберат софтвер, како што се за VLC/OBS/Amcap, итн.Функција : 1. Производот е во согласност со USB и видео UVC спецификации и поддршка за Windows/Андроид/Linux/OS X. 2. Поддршка повеќето се соберат софтвер, како што се за VLC/OBS/Amcap, итн.3. HDMI/С Максимална текст поддржува 4 K, Излезен терминал : USB2.0/M поддржува до 1080 P.4. Висока дефиниција за собирање, силна компатибилност, непречено слика без метеж, без одлагање.5. Може да се реализира со висока дефиниција на екранот, видео снимање и видео емитување на компјутер.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Видео Card Material : Алуминиум Alloy Color : Како Слики Прикажани Тежина : Околу. 46g/1.6 oz Product Модел : Z29 Input Резолуција : Максимална Поддршка 4 K/30 HZ Излезна Резолуција : Максимална Поддршка за 1080 P Пакет Листа : 1 x Видео Card1 x Прирачник.

Основни карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Video Card
Material:
Aluminium Alloy
Color:
As Pictures Shown
Weight:
Approx. 46g/1.6oz
Product Model:
Z29
Input Resolution:
Maximum Support 4K/30HZ 
Output Resolution:
Maximum Support 1080P
Package List:
1 x Video Card1 x Manual :

Најдобри понуди