• Обновено
Електронски Организатор Патна Торба, Додатоци Организатор Случаи Кабел за Складирање Торба за USB Кабли, Полнач, Адаптер, Моќ Банка, Телефон, Е-Книга Kindle, iPad или Табле

Електронски Организатор Патна Торба, Додатоци Организатор Случаи Кабел за Складирање Торба за USB Кабли, Полнач,

Rating 
DEN 378.72

Залиха
Во магацинот.

Премија за складирање решение за одржување на сè што ви треба во се постигне без да се испреплетени или оштетени. Со корисни носат рачка, мазна патентите за лесно и брзо отварање; 4.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : електроника за складирање торба имаат доволно простор да се земе во ваша Моќ Банка, SD Картички, USB Кабел Мозок, Хард Диск, да се Видиме, Полнач, Глувчето, Поттикне, мини Таблет, Earbuds и други додатоци.КОМПАКТЕН Со рачка за носење, преносни но не гломазна, совршен во вашиот куфер или ранец додека сте на патување или бизнис патување. Компактен перниче за патување, деловни патувања, секојдневниот живот, работа живот и за домашна употреба.Мора да е некоја добра идеја за Роденден, Жените Ден, Божиќ, Нова Година, за Денот на Вљубените за татко, мајка, пријателка, дечко, семејство, пријатели и оној што го сакаш.ПАТУВААТ ПОЛЕСНО - Само отвори случајот и да се провери ако се е таму, спречување на вас од напуштање работи зад себе.Мазна патентите се направи полесно за да го отворите и затворите торба.5 во 3 џебови & 1 патент џеб надвор за брз обвинет телефон. Разноврсна електроника додатоци организаторот за користење и патуваат, Тоа може да се носи во рака или, совршено се вклопува во еден ранец / куфер во движење; 3.Не грижете се за масовна на gadgets, на вашиот куфер или дома.Спецификација Тежина : 364 g Димензија : 11 * 7.Електроника Патување Организатор - ЧУВАЈТЕ ги СИТЕ ОРГАНИЗИРАНИ НА ЕДНО МЕСТО 1. Еластична бендови се задржи на кабли од паѓање од, дури и кога потресена додека торба е отворен; 5.Здрав рачка за носење сè што ви треба лесно.Имајте ЗАШТИТА : Овој кабел случај е направен од силен и издржлив материјал со поместена пена околу да се заштитат сите работи во внатрешноста од гребнатини, прашина, несреќа и случајно испуштање.

Основни карактеристики

Најдобри понуди