• Обновено
VR Слушалки Виртуелната Реалност VR 3D Очила VR Поставите 3D Виртуелна Реалност Очила,Прилагодлив VR Очила Поддршка 7.2 Инчи [со Контролер+Две blindfolds]

VR Слушалки Виртуелната Реалност VR 3D Очила VR Поставите 3D Виртуелна Реалност Очила,Прилагодлив VR Очила Поддршка

Rating 
DEN 959.76

Залиха
Во магацинот.

[Две заменливи око маски] око маска на VR очила може да се отстрани и да се исчистени.Покрај тоа, Ние ви даде една поудобно и дише заменливи око маска. [Вистински HD искуство]Многу VR слушалки на пазарот имаат проблем на нејасни фокус, Но ние не постои!Голема леќа барел има пошироко видно поле, и interpupillary растојание дизајн со прилагодливи брзини може да се сретнат на вашиот гледање барања во секое време да ги избегнете проблемите како што се нема ghosting.Тоа е погоден за луѓето со кратковидост во рок од 600 степени без да носи очила. [Gamepad Препорачува мобилен телефон екран резолуција : 1920*1080 или more2.Компатибилен со 600 степени под myopia население,повисок степен на myopia корисници препорачуваме носат очила, за да се види, искуството на овој производ зависи од резолуцијата на вашиот мобилен телефон;3.Видео формат : лево и десно се подели screen Package вклучува : 1.3 D VR goggles2.Далечински Controller3.Заменливи дише око mask4.леќа чистење cloth5.Англиски корисникот manual The рачки и око маски треба да биде отворен оригиналното пакување, а потоа инсталиран, па купувачи може да се чувствуваат дека тие се втора рака производи по добивањето на производи.Ве молиме остатокот увери, ние не се сите оригинални извозниците.Ако сте незадоволни, ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме за вашата поддршка.

Основни карактеристики

Најдобри понуди