• Обновено
Nieco 25919 Temp Електрична Контрола

Nieco 25919 Temp Електрична Контрола

Rating 
DEN 14115.84

Залиха
Во магацинот.

Вистински ОЕМ замена дел.Nieco broilers се меѓу лидерите во автоматско broilers користи во брзо се служи јадење амбиент.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Земја на потекло : сад.КОНТРОЛА, ПИД Темп, електрични.

Основни карактеристики

Најдобри понуди