• Обновено
CDQYA Пен Носителот со Пишување Четка Виси Едноставен и Модерен Студентот Студиска Четири Богатства Ретро Пен Носителот со Пишување Четка

CDQYA Пен Носителот со Пишување Четка Виси Едноставен и Модерен Студентот Студиска Четири Богатства Ретро Пен

Rating 
DEN 10848.00

Залиха
Во магацинот.

На дрвени пен носителот е стабилен, траен, силна, и двоен-дрво структура, не е лесно да се олабават.Стабилна, фирма, полиран, и целокупната едноставен, но не и едноставна.Ретро и деликатна, поправи пенкало во место.Висок квалитет на дрвени материјали, едноставен стил, супер стабилна. 100% сосема нов и висок квалитет.На дрвени пен носителот е стабилен, траен, силна, и двоен-дрво структура, не е лесно да се loosen Stable, фирма, полиран, и воедно едноставна, но не simple Retro и деликатна, поправи пенкало во место.Висок квалитет на дрвени материјали, едноставен стил, супер стабилна.100% сосема нов и висок квалитет.Пакет Содржина : 1 * Calligraphy пенкало holder The убавината на рачно изработени ретро carvings, прецизната изработка, како и употребата на традиционалните врежана изработка.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.Answer : ___________________________ Note : Ние само го продаде пенкало носители, остатокот се покажува, не се вклучени, за повикување само.

Основни карактеристики

Најдобри понуди