• Обновено
Хена Ротари Сјајот Машина Тетоважа Пракса Колекции За Почеток Пирсинг & Тетоважа Материјали Во Собата За Почеток Тетоважа Пенкало,

Хена Ротари Сјајот Машина Тетоважа Пракса Колекции За Почеток Пирсинг & Тетоважа Материјали Во Собата За Почеток

Rating 
DEN 441.36

Залиха
Во магацинот.

Машина Ротари Сјајот Веѓите Тетоважа Комплет : Целосен Сет На Тетоважа Пракса Алатки, Вклучува Веѓа Тетоважа Пенкало, Caliper, Молив, Пракса На Кожата, Пигмент, Игли, Прст Палта И Мастило Носителот Прстен Чаши.Наменета За Почетниците Тетоважа И Почетник Пракса.Машина Ѕиркаат Пиштол Пигмент & Мастило Прстен Чаши : Мастило Има Природна Боја Ефект, Парична Казна И Мазна.Овие Тетоважа Прстен Чаши Се Доволно Мала За Да Се Носи Кога Се Носи На Прстите, Што Се Користи За Да Се Одржи Тетоважа Пигменти Или Бои.Пенкало Diy Стигма Трајни Тетоважа Пенкало : Веѓите Тетоважа Пенкало Има Ергономски Дизајн, Рационализација На Телото, Анти-Пропадна Се Справи, Што Е Доволно Тешко И Не Е Лесно Да Се Деформира, Гаранции Цврст И Удобен Зафат Во Голема Мера.Копје јас Безбедно Игли : Расположливиот Игла Е Sterilized Со Гама Зраци, Тоа Е Хигиенски И Безбедни За Употреба.Тоа Може Да Создаде Природни И Убави Веѓи Брзо, Да Се Подобри Изгледот На Веѓите И Очите Лагер.Rotative Тетоважи V2 Разубават Веѓите : Исклучителна Изработка Придонесува За Своите Одлични Перформанси.Тетоважата Сет Направи Веѓа Линија Повеќе Убава И Шармантна, Убав Сет За Прирачник Веѓа Tattooing.

Основни карактеристики

Најдобри понуди