• Обновено
lynn 12pcs Авто Наводнување капка по капка Опрема Прилагодливи Автоматско Полевање Скок Помине со Бавно Ослободување Контрола Вентил Прекинувач за Надворешна Растени

lynn 12pcs Авто Наводнување капка по капка Опрема Прилагодливи Автоматско Полевање Скок Помине со Бавно Ослободување

Rating 
DEN 182.88

Залиха
Во магацинот.

Можете да ја прилагодите соодветни вода според потребите на различни растенија, и може да се контрола на проток, па ќе dona€т мора да се грижите за вода се премногу брзо или дупка е блокиран. - Можете да ги контролирате протокот според празник и да се пресмета времето на секое капење. - Со користење на само-наводнување ноктите, можете да се избегнат наводнување или над-наводнување за да се задржи здрави растенија. - Едноставно завртка голем скок кон целосна шише вода, а потоа вметнете ги посочи крај директно во почвата во близина на potted фабриката труп. - Можете да ја прилагодите соодветни вода според потребите на различни растенија, и може да се контрола на проток, па ќе dona€т мора да се грижите за вода се премногу брзо или дупка е блокиран.Карактеристики : Материјал : ABS Пакет се вклучени : 12 x Автоматско Полевање Шила Забелешки : 1. Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1 ~ 3мм грешка,ви благодарам. 2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на сликата.

Основни карактеристики

Најдобри понуди