• Обновено
Ел-fmly Кабелот Организатор Торба, Двоен Слој Патување Универзална Кабел Организатор Случај Трајни Електроника Додатоци Торбичка за Полначот, Телефон, USB, SD Картичка

Ел-fmly Кабелот Организатор Торба, Двоен Слој Патување Универзална Кабел Организатор Случај Трајни Електроника

Rating 
DEN 455.76

Залиха
Во магацинот.

Преносни - дршката и лесен дизајн ви овозможува да ја носи чантата насекаде. Бесплатни DIY - Gadget опрема за складирање случаи заедно со 3 отстранлив поместена dividers со verclo се прилагодливи и можете да го дизајн на распоред што сакате да ги задржи сите на вашите електронски патни додатоци во совршена состојба. Голем Капацитет - Електроника Патна Торба има двоен слој и содржи 3 zippered мрежа џебови, 6 еластични јамки, 6 мали мрежа џебови, 3 SD картичка Слотови и 1 diy оддел со 3 отстранлив поместена dividers.Чувајте ги сите на вашиот електронски додатоци како адаптер, полнач, глувчето, моќ банка, кабел, мобилен телефон во едно место.Најдобро за домаќинство или за користење.Овие патувања за носење исто така може да работи како шминка торба, toiltry торба,алатка торба, или за здравствена заштита торба, мултифункционален за секојдневниот живот.Тој исто така одговара на вашиот briefcase, багаж случај и ранец. Задржи Безбедно - големината на дигиталниот случај е : L9"x W6.тоа се направени од издржлив и вода resisitant полиестер што може да се спречи вода насилно расцепен, се осигура безбедноста на вашата Електроника предмети.

Основни карактеристики

Најдобри понуди