• Обновено
Секвенцијален Предводена од Страна Огледало Пак Сигналот Индикатор за Светло во Пушеле Леќа (L&R) За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф 6 MK6/ Голф G-TI 6 /R20 2008-2012 (жолта(без дупки

Секвенцијален Предводена од Страна Огледало Пак Сигналот Индикатор за Светло во Пушеле Леќа (L&R) За Фолксваген

Rating 
DEN 815.76

Залиха
Во магацинот.

Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Лесен за инсталација : Само треба да ги отстраните вашите оригинални светлина, а се директно поврзани на оригиналните приклучок.Ве молиме проверете или прашајте го нашиот персонал за услуги на корисниците директно.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Светла Боја : Жолта.* Професионалната инсталација е препорачливо.Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме Проверете ја Компатибилноста на табелата пред да нарачате.) Првото За "ФОЛКСВАГЕН" Голф MK6 Firs За "ФОЛКСВАГЕН" Голф G-TI 6 Firs За "ФОЛКСВАГЕН" R20 2008-2012 Firs За "ФОЛКСВАГЕН" Touran 2011 да 2015 These не ОЕМ производи, но совршен резервни замени.Исклучителен дизајн,уникатен изглед,добар декорација точка за вашиот автомобил, како и.Компатибилен со : (НЕ се купат ако вашиот модел не е соодветен или не се наведени подолу.Вода да тече, се претвори сигнал LED светло внатре,на добро предупредување перформанси.

Основни карактеристики

Најдобри понуди