• Обновено
Cloud Ѕвезда Wag Повеќе Кората Помалку Рерна Печени, Крцкава Куче Третира, Ограничен Состојки & Печени во САД

Cloud Ѕвезда Wag Повеќе Кората Помалку Рерна Печени, Крцкава Куче Третира, Ограничен Состојки & Печени во САД

Rating 
DEN 151.20

Залиха
Во магацинот.

КРЦКАВА КУЧЕ ТРЕТИРА – Со едноставни, вкусни состојки, како Сланина, Сирење & Apple, нашите куче бисквити се здрав прилог на вашиот pup исхраната.БЕЗ ВЕШТАЧКИ СОСТОЈКИ – Ние ќе се фокусираме на здрави состојки и се остава надвор вештачки бои и вкусови на нашите обуки се третира.ПЕЧЕНИ ВО САД САМО – Нашите колачиња се пече во САД и доаѓаат во голем број на вкусни вкусови, вклучувајќи Сладок Компир, Путер од кикиритки, Пилешко & Моркови и повеќе.РЕРНАТА ПЕЧЕНИ БИСКВИТИ – Овие рерна печени третира дојде во насмеани ѕвезда, сонцето и облак форми.НАПУШТАТ НА СПОЈНИЦИ – Број на здрави состојки во секој залак без дневник, пченка, соја или белиот компир.Пакувањето Може Да Варираат.Откријте како вкусни куче третира може да биде со Cloud Ѕвезда Wag Повеќе Кората Помалку Рерна Печени Крцкава Куче Третира.Направени со здрави состојки и се достапни во различни вкусови на нашите третира се вкусен прилог на вашиот pup исхраната.Ние се потпираат на цели зрна за да им даде на вашиот виршла на исхрана тој потреби, наместо на користење на спојници како пченка, соја или бел компир или статисти како вештачки бои и вкусови.Овие вкусни обука третира и се пече во рерна на САД.Обликувани како се смешка ѕвездите, сонцето и облаците, овие закани се сигурни дека за да се направи вашето куче уста вода штом вашиот посегнете по кутијата.Им даде на вашиот виршла на лекување тој заслужува и craves со Cloud Ѕвезда Wag Повеќе Кората Помалку Рерна Печени Третира.Вие ќе се чувствувате добро за вашето куче исхрана, и тој ќе го проголта секој вкусни залак.

Основни карактеристики

Најдобри понуди