• Обновено
Sax Премиум Пре-Сече, Мат, 8-1/2 x 11-1/2 Инчен Прозорец, Црна, Пакување од 10

Sax Премиум Пре-Сече, Мат, 8-1/2 x 11-1/2 Инчен Прозорец, Црна, Пакување од 10

Rating 
DEN 614.16

Залиха
Во магацинот.

Подобрување на убавината на сите видови уметнички дела, со лесен пред-намалување на душеци.Квалитет, buffered, киселина-слободен душеци со backer одбор.Професионален изглед на 45-степен bevel се намали.Може да се користи вертикално или хоризонтално.Акрилни Бои.Tempera Бои.Керамички s зошто ние нудиме висок квалитет на производите за сите нивоа на уметници.

Основни карактеристики

Најдобри понуди